מנהל/ת סטודיו יקר/ה,
"פרימה דאנס" הינה חברה העוסקת ביבוא, ייצור ומכירה של ציוד מקצועי למחול. "פרימה דאנס" נותנת שירות מקיף לבתי ספר למחול הכולל מכירה של ציוד שוטף במכירות מרוכזות בסטודיו (בתחילת שנה, לקראת שיעורים פתוחים או בחינות R.A.D, לקראת מופעים וכיו"ב), דרך מתן שירות של מכירות באתר, בחנות או מכירות טלפוניות ואספקה של ציוד לסטודיו לאורך כל השנה, ועד לתפירת תלבושות על פי הזמנה למופעי סוף השנה, לתחרויות או לכל אירוע אחר. 

"פרימה דאנס" מציעה למנהל/ת את כל הציוד בהתאם לנדרש, כולל מגוון בגדי גוף קבוצתיים, בגדי גוף ייחודיים לרקדניות הבוגרות, נעלי בלט ונעלי פוינט (של המותגים המובילים BLOCH, CAPEZIO), מעטפות סטנדרטיות וייחודיות, גרביונים שלמים ומשולבים במגוון צבעים, טופים, מכנסונים, ביגוד ואבזור להיפ הופ, אביזרי שיער ועוד…

 "פרימה דאנס" מקפידה על ציוד מקצועי, העומד בסטנדרטים של דרישות R.A.D, ועם זאת מקפידה על מחירים הוגנים להורים.

תפירת תלבושות ושירותי מיתוג לסטודיו:

"פרימה דאנס" עוסקת גם בתפירת ביגוד ייחודי, עפ"י הזמנה, למופעי סוף השנה ולכל אירוע. "פרימה דאנס" תספק שירותי עיצוב ותפירה מלאים משלב התכנון, בחירת סוגי הבדים והצבעים, תפירת דגם לאישור ועד לאספקת סט התלבושות, בהתאם ללוח זמנים שיתואם עם בית הספר.

"פרימה דאנס" מציעה גם שירותי מיתוג לסטודיו כגון: הדפסת חולצות ממותגות, סווצ'רים, מכנסיים, תיקים, בקבוקי שתייה ועוד…

הנך מוזמן/ת להיכנס לגלריית התמונות שלנו, להתרשם ממגוון ענק של עבודות שסופקו בהזמנה אישית, להתקשר אלינו ולהצטרף לעשרות בתי ספר בהסדר.

ההצטרפות למועדון בתי הספר בהסדר הינה טלפונית בלבד:

Loading...